Bojack Horseman 5.sezon inceleme | spoilersız

Hepimizin beklediği Bojack Horseman 14 Eylül 2018 tarihi ile birlikte 5.sezonu Netflix’te yayınlandı. Peki biz durur muyuz? Hayır, hemen gittik izledik. İşte karşınızda spoilersız Bojack Horseman 5.sezon inceleme yazımız.

Ne Kadar İyi ?

“Önceki sezonlar kadar iyi mi?” diye sorarsanız şöyle cevap veriyim; sabah 10.30’da izlemeye başladık akşam 20.30’da bitirdik. Aynen böyle akıcı, komik ve bir o kadar dramatik.
Önceki sezonlardan hatırlamanız gereken pek bir şey yok. Aşağıda fragmanı paylaşıcaz onu izleseniz yeter, fragman içinde “recap” geçiyor zaten. Fakat arada eskilere ince gönderme yapan güzel espriler de yok değil.

Nasıl Başladı ?

Diane Nguyen ve Mr. Peanutbutter boşanma evresindeler. Karakterleri ayrı ayrı sevsekte 2’sinin birlikte olmasından hoşnut olmayanlar vardı. Onlara şunu demek istiyorum; BEĞENDİNİZ Mİ YAPTIĞINIZI BAK AĞLIYOR KIZ !

Bojack ise yeni dizisi ile uğraşıyor, alkolü bırakmaya çalışıyor, vodkası üzerine çizelge koymuş, her gün yaklaşık 10cl içiyor anlaşılan ama bazen(her gün) cheat day’ini de yapıyor. Yani bildiğimiz alkolik ve bencil Bojack aynı duruyor. Belki birazcık feministik hareketler de sergiliyor olabilir, işte bunlar hep… Ben neden çıplak halde 360 derece dönerek ampul takayım ki ?

Sempatik ve saf, adam gibi adam Todd’dan bahsetmeden olmaz. Biliyoruz ki kendisi aseksüel, bu konuda yeni sevgilisinin ailesi ile ilgili absürt bir sorun yaşarken buluyor kendini bu sezon.
Evet böyle başladı Bojack Horseman, merak etmeyin beklentilerinizi karşılayacak. Hadi gidip izleyin koş koş koş!

Fragman

 

 

Can Akman

Sitenin kurucusu, küçülmüş te büyümüş bir seherbaz

Beğenebileceğiniz bincelemeler...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir