Haftanın Fragmanları – 06/01/2019 | Carmen Sandiego, The Drone…

1. Arctic Fragman

Overgård’ın uçağı Kutup bölgesinde düşer. Uçak kazasından kurtulan Overgård oraya bir kamp kurar. Zorlu hava şartlarında hayatta kalmaya çalışır fakat bir yere kadar. Artık önünde 2 seçenek var; kampta kalıp olabildiğince kendini korumak, nereye gittiğini bilmeden yürüyüp yardım bulmak.

Joe Penna’nın yönettiği ilk uzun metraj film. Filmin bu kadar beklenmesinin asıl sebebi ise başrolde Mads Mikkelsen’in bulunması. Arctic vizyon tarihi bilinmiyor.

2. The Secret Life of Pets 2 – Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Fragman

2016’da ilk filmi ile biz evde yokken minnoşlarımızın ne yaptığını gösteren film büyük başarı yakalamıştı. 2019’da da bu maceranın devamı geliyor. Chris Renaud’un yönettiği, Brian Lynch’in yazdığı Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2, 7 Haziran 2019’da vizyona giriyor.

3. The Prodigy Fragman

Oğlunun tuhaf hareketlerini fark eden bir anne, onun doğaüstü bir güç tarafından ele geçirildiğini düşünür. Bu düşüncesiyle birlikte onu korumaya ve bu şeyin ne olduğunu araştırmaya başlar.

Nicholas McCarthy, Tara Farney’in yönetmenliğini yaptığı ve başrolünü Taylor Schilling’in üstlendiği The Prodigy‘nin vizyon tarihi belirsiz.

4. The Drone Fragman

Ruh hastası, psikopat, zeki bir seri katil ölmeden önce kendi bilinci bir drone’a aktarır. Drone bu sayede bilinç kazanır ve yeni evli bir çiftin kâbusu olur. Jordan Rubin tarafından yönetilen korku, komedi türündeki The Drone vizyon tarihi bilinmiyor.

5. Carmen Sandiego Fragman

“Where in the World Is Carmen Sandiego?” isimli oyun ve TV programından uyarlama olan yeni Netflix animasyon dizisi 18 Ocak 2019’ta Netflix platformunda yerini alacak. Netflix filmleri ne kadar ortada kalsa da, animasyonları başarılı yaptığını düşünüyorum. Bunlara en iyi örnekler The Final Space ve The Hollow. Bu yüzden ümitli bir şekilde bekliyorum kendilerini. Fragmanın türkçe dublaj versiyonunu Netflix Türkiye Youtube kanalında bulabilirsiniz. Bu satırları okuyan çoğu kişi dublajlı izlemiyordur diye tahmin ederek orijinalini koydum.

6. Close Fragman

Bir bodyguard ve terörle mücadele uzmanı Sam, zengin bir mirasçıyı olan Zoe’yi koruyan bir işe giriyor. Bir kaçırma olayının gerçekleşmesi ile macera başlıyor. Aksiyon, gerilim türündeki filmi Vicky Jewson yönetiyor. Başrol’de ise “What Happened to Monday?” filmindeki olağanüstü performansı ile tanıdığımız Noomi Rapace yer alıyor. Close‘u Netflix platformundan 18 Ocak 2019’da izleyebilirsiniz.

Can Akman

Sitenin kurucusu, küçülmüş te büyümüş bir seherbaz

Beğenebileceğiniz bincelemeler...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir