Haftanın Fragmanları – 23/12/2018 | Hellboy – Siyah Giyen Adamlar 4 …

1. Hellboy

Mike Mignola‘ın çizgi romanı ve geçmiş filmleriyle bir sürü kitleye ulaşan Hellboy, 12 Nisan 2019’da ABD tarafında vizyona girecek. Türkiye tarihi daha açıklanmadı. Fragmanı bu hafta yayınlanan Hellboy (2019) beklentileri karşılamadı ve kötü eleştiriler aldı. Yönetmen koltuğunda Neil Marshall oturuyor. Stranger Things dizisinden tanıdığımız David Harbour ise filmin ana karakteri olan Hellboy’u canlandırıyor.

2. Men in Black: International – Siyah Giyen Adamlar 4

1997’den beri herkesin sevdiği, Türkiye’de de iyi gişeler yapan Siyah Giyen Adamlar serisinin 4.filmi Global Tehdit, 17 Mayıs 2019 tarihinde Türkiye’de vizyona girecek. Matt Holloway‘in senaryosunu yazdığı F. Gary Gray‘nin yönettiği Men in Black: International‘da Tessa ThompsonChris Hemsworth gibi ünlü isimler kadroda yer alıyor.

3. Aladdin (2019)

Naomi Scott ve Will Smith‘in oynadığı, Guy Ritchie‘nin yönettiği, 1992 Disney filmi live-action uyarlaması Aladdin, 24 Mayıs 2019 Türkiye’de vizyona girecek. Hayatını Agrabah şehrinde hızsızlıkla geçiren Aladdin aslında çok iyi bir insandır. Bir gün, Harikalar Mağazası’ndan aldığı sihirli lambadan bir cin çıkar ve ona 3 dilek hakkı tanır.

4. Where’d You Go, Bernadette

Bernadette Fox, başarılı bir mimardır. Ailesiyle birlikte Antartika’ya bir tatil ayarlarlar fakat tatilin hemen öncesinde Bernadette kaybolur. 15 yaşındaki kızı Bee, annesini e-posta, telefon kayıtları gibi elektronik ipuçları ile bulmaya çalışır. Bu süreçte annesinin gizli ve ilginç geçmişini keşfeder. Maria Semple’nin aynı isimli romanından uyarlanan filmin yönetmenliğini Richard Linklater üstleniyor. 22 Mart 2019’da ABD’de vizyona girecek olan Where’d You Go, Bernadette‘nin Türkiye tarihi açıklanmadı.

5. Doom Patrol

DC‘nin en sevilen Süper Kahramanlar grubunun yeniden canlandırılması, bir dizi. Robotman, Negative Man, Elasti-Girl ve Crazy Jane, hepsi kötü kazalar sonucu süper güçler kazanmış aynı zamanda da hasar almış insanlardır. Dr. Niles Caulder (The Chief) öncülüğünde travmalarını atlatan ve bir amaç için toplanan grup, garip olayları araştırmak ve Dünya’yı korumak için bir aradadır. Doom Patrol “pilot” bölümü 25 Şubat 2019’da yayınlanacak.

6. Destroyer (2018)

Destroyer, Kaliforniya çölünde tehlikeli bir çeteye gizlice yerleştirilen LAPD dedektifi Erin Bell‘in öyküsünü konu alıyor. Çetenin başı Silas’ı yakalayamaz, daha sonra ailevi sorunlarla ruhsal çöküntü yaşayan Erin bir ipucu ile karşılaşır. Silas, yıllar sonra yeniden ortaya çıkar ve artık onu yakalamak kişisel bir meseledir. Erin Bell rolünde Nicole Kidman yer alıyor. Yönetmenliğini ise Karyn Kusama üstlendiği Destroyer, 25 Aralık 2018’de Amerika’da vizyona girecek. Türkiye vizyon tarihi ise henüz belli dğeil.

Can Akman

Sitenin kurucusu, küçülmüş te büyümüş bir seherbaz

Beğenebileceğiniz bincelemeler...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir