Haftanın Fragmanları – 30/12/2018 | KaraKomik Filmler – Us (2019) …

1. Karakomik Filmler 2 Arada – Kaçamak

Her zamanki gibi yönetmenliğini, yazarlığını ve oyunculuğunu Cem Yılmaz’ın yaptığı KaraKomik Filmler 18 Ocak’ta vizyona giriyor. Cem Yılmaz’ın çoğu filminde yer alan Ozan Güven, Zafer Algöz ve Özkan Ugur’da kadroda yer alıyor.

2. Us (2019)

Yönetmenliğini ve yazarlığını Jordan Peele’nin yaptığı, 2019’un en iddialı korku-gerilim filmi “Us” 14 Mart 2019’da Türkiye’de vizyona girecek. Fragmanın başında korku türü ile dalga geçen bir yapım gibi gelsede, sonlarında öyle etkiledi ki 2019’da en çok beklediğim yapımlardan biri haline geldi.

3. The Kid Who Would Be King – Kral Olacak Çocuk

Eski masalımız modern Dünya ile buluşuyor. Alex(Louis Ashbourne Serkis) kendini herhangi biri olarak görüyordu ta ki bir taşa saplı kılıcı, Excalibur’u bulana kadar. Şimdi arkadaşları ve efsanevi büyücü Merlin(Sir Patrick Stewart) ile birlikte olup kötü büyücü Morgana’ya(Rebecca Ferguson) karşı gelmeli.

Yönetmenliğini ve yazarlığını Joe Cornish’in üstlendiği The Kid Who Would be King 15 Şubat 2019’da Türkiye’de vizyonda.

4. Miracle Workers

Simon Rich’in What In God’s Name romanından uyarlanan, Daniel Radcliffe’ın yeni dizisi Miracle Workers “tbs” platformunda yayınlanacak. Tüm insanlığın dualarını idare etmekten sorumlu düşük seviyeli bir melek olan Craig’i konu alan cennet temalı dizi 2019’un en çok beklenen TV serileri arasında.

5. Heartlock

Uzun süredir hapiste olan Continental, buradan kaçmak için bir kadın gardiyanı ayartır. Gerilim ve romantizm dolu bir macera başlar. Jon Kauffman’ın yönettiği Heartlock‘un Türkiye vizyon tarihi belli değil.

6. Teen Spirit

Violet, küçük bir kasabada yaşayan utangaç bir kız. En büyük hayali ise şarkı söylemek. Hayallerinin peşinden koşmak için kasabasından ayrılır ve bir yaşımanın ilanını görür. Yarışmaya katılır ve akıl hocası eşliğinde zorlu bir maceraya katılır.

Max Minghella tarafından yazılıp yönetilen, müziklerini popüler kültürün en efsane isimlerinin yaptığı Teen Spirit 5 Nisan 2019’da Amerika’da vizyonda, Türkiye vizyon tarihi ise bilinmiyor.

Can Akman

Sitenin kurucusu, küçülmüş te büyümüş bir seherbaz

Beğenebileceğiniz bincelemeler...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir