Dizi Önerileri #2 | The Hollow konusu | Fantastik Çizgi Dizi

Bu önerilere yeni başladık. İlk önerimizde The Kominsky Method‘u konuşmuştuk. Ben yazdığımda daha yeni çıkmıştı ve konuşulmuyordu. Asıl amacım, çok bilinmeyenleri önermekti ama bir anda bilindi. Ben de konsepti biraz genişletip, ya bilinmeyen yada daha oldukça yeni olanları önermeye karar verdim. Bugünkü konumuz, pek bilinmeyen kategorisine giren The Hollow çizgi dizisi.

NotIMDb puanı 7.4, 1800 oy ile. Karşılaştırmak için aynı kategoriden bir örnekle geliyim; The Final Space. Kendisi son dönemin en popüler çizgi dizilerinden ve IMDb’de 16 bin kişi tarafından oylanmış. Ben bir dizi izlediğimde sanki herkes biliyor bu diziyi sanıyorum, o yüzden ne kadar izlenmiş, oylanmış veya yazılmış bu istatistiklere bakarak çok bilinmeyen kategorisine yazdım.

the hollow

The Hollow konusu

Mira, Kai ve Adam kapalı bir odada uyanırlar. Geçmişlerini, oraya nasıl geldiklerini hatta isimlerini bile unutmuşlardır, bildikleri tek şey hepsinin farklı bir özel güce sahip olduğu. Portallar, bilmeceler, yaratıklar ve gizemli figürler ile dolu bu garip dünyada, 3 gencin eve dönüş hikayelerini izliyoruz. (Kaynak: Bincele Fantastik Dizileri)

The Hollow mini inceleme

Ne olduğunu karakterlerle birlikte çözmeye çalışmamız çok güzel. Gerçi günlük hayatınızdan düşününce dizinin sonunu biraz tahmin edebilirsiniz. Ama yine de iyi bir senaryosu var. İzlemesi kesinlikle çok zevkli, saçma sapan dialoglar yok.the hollow bincele

Her karakterin kendi özel güçleri olmasına karşın kendi kişilikleri ve zayıflıkları da var. Bu da dizinin eğlence dozunu arttıran olaylardan biri. Her karakter sorunları kendi tarzında çözüyor ve siz bir olay örgüsünü 3 farklı şekilde izleyebiliyorsunuz.

Çizimlerin sert ve asimetrik tarzda olması belki bazı okuyucularımızı rahatsız edebilir, bazıları ise çok sevebilir. Bu kişisel zevke giriyor.

  • IMDB: 7.4
    Tür: Fantastik, Doğaüstü güçler, Gizem, Animasyon
    Uzunluk: Toplam 1 sezon 10 bölüm, her bölüm yaklaşık 20 dakika

The Hollow Fragman

Can Akman

Sitenin kurucusu, küçülmüş te büyümüş bir seherbaz

Beğenebileceğiniz bincelemeler...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir